Ve finally! uděláme vše,
aby se vaše sny staly skutečností

Vznik finally!

Společně vytváříme svět, ve kterém chceme žít

Společnost finally! jsme založili z touhy přinést klientům mnohem víc než jen klasické finanční poradenství. Chtěli jsme vytvořit komplexní svět financí, ve kterém si každý najde své místo – z toho důvodu jsme se od tradičního modelu finančních poradců odklonili a našli si vlastní koncept, který klade důraz na finanční gramotnost, investování a celkovou správu majetku.

Pečlivé plánování se proměnilo ve skutečnost 17. října 2018, kdy byla společnost Finally Life Management s. r. o. zapsána do Veřejného rejstříku a sbírky listin společností České republiky.

Od této chvíle pod vlastní značkou pomáháme klientům stát se bohatými. Jako tým máme více jak 40 let zkušeností ve financích, a proto dokážeme v každém našem klientovi odkrýt skrytý potenciál a podpořit jej tak, aby dosáhl svých stanovených cílů.

Nepracujeme ale pouze s jednotlivci. Tvoříme, zachováváme a rozšiřujeme majetek klientů nejen pro ně samotné, ale i jejich děti. Ty navíc učíme, jak se starat o majetek a peníze tak, aby k nim měly dobrý vztah a do budoucna si zajistily takový život, jaký chtějí.

Náš tým

Seznamte se s finally!

Co od nás můžete očekávat

Co definuje finally!

Důvěra

Zakládáme si na osobním přístupu. Našim klientům rozumíme, známe jejich potřeby a sny, kvůli kterým nás často oslovují. Nic z toho by však nebylo možné, kdyby v nás neměli důvěru. Jen díky ní můžeme dosahovat úspěchů, z kterých má radost nejen klient, ale i my.

Spolehlivost

Důvěra nepřichází sama od sebe, je třeba na ni pracovat. A právě fakt, že se na nás může klient bezpodmínečně spolehnout je naším dalším pilířem. Právě ona dává klientům jistotu, že jsou pro nás jedineční, a že si pro ně ve svém harmonogramu najdeme vždy čas.

Výsledky

Uvažujeme-li nad výsledky, nenapadnou nás v první řadě čísla, která jsou velmi snadno měřitelná, ale spokojenost, která se zrcadlí v každém klientovi, který si díky nám mohl splnit svůj dlouholetý sen. Takové výsledky nás naplňují nadšením a energií do dalších projektů.

finally! v číslech

1 271

Počet klientů
kteří nám svěřili důvěru

1 381 318 374 Kč

Velikost a síla
objem hypotečních úvěrů

40 000 hodin

Makáme na sobě
kolik hodin jsme vložili do vzdělání
za posledních 10 let

Naši obchodní partneři

Zobrazit kompletní přehled
Reference

Co o nás říkají klienti

Za každým spokojeným klientem stojí léta praxe a nutná dávka vzdělání. Z toho důvodu si svou odbornost průběžně prohlubujeme, reagujeme na trendy a máme neustálý přehled o tom, co se děje ve světě. Odbornost ale není jediná na čem si ve společnosti finally! zakládáme. Ke své práci přistupujeme s náležitou zodpovědností, profesionálním nadhledem a spokojený klient je pro nás vždy na prvním místě. Jedině tak můžeme navázat bezpečné prostředí, kde si obě strany důvěřují a nebojí se říci otevřeně svůj názor.

Svou práci milujeme a věříme, že ať už si klient odnese z našeho setkání jakoukoliv myšlenku a promění ji ve skutečnost, změní to jeho život k lepšímu…

Chcete se zeptat na něco o naší společnosti?