Životní pojištění

Přání
zabezpečit děti

S Adélou a Petrem jsem se poprvé viděla ve chvíli, kdy se rozhodli zřídit si životní pojištění a zároveň chtěli zjistit, jestli za aktuálních okolností dosáhnou na hypotéku podle svých představ. Na základě společného rozhovoru jsme se rozhodli zajistit především velká rizika a situace, při nichž by nebyli schopni ze zdravotních důvodů vydělávat peníze.

Společně s otázkami na bezpečnou výši hypotečního úvěru a dostatečné finanční rezervy jsme se věnovali i jejich představě, kde chtějí bydlet. Rozebírali jsme výhody/nevýhody bydlení v bytě a rodinném domě a nevynechali jsme ani důležitý aspekt, tedy dobrou silniční dostupnost. Společně jsme nemovitosti konzultovali. Zdali cena nemovitosti odpovídá trhu a zda bude nemovitost akceptována bankou.

S Adélou a Petrem pracuji přes pět roků. Máme skvěle nastavené životní, majetkové a odpovědnostní pojištění. Dnes už šťastně bydlí 3 roky ve vlastním domku za Prahou, mají pod kontrolou své příjmy a výdaje, investují. Mají dvě malé děti, kterým tvoří peníze pro budoucí placená studia a start do života. Během společných 5 let naspořili 1 milion korun. Nyní je jejich cílem odkládat stranou jednou tolik peněz než dříve. Tyto peníze budeme investovat tak, aby do deseti let vytvořili takový majetek, který je uživí i v případě výpadku příjmů z jakékoli příčiny nebo si jej budou moci svobodně užívat – budou finančně nezávislí. 

Další
příběhy klientů